CCEF VIP Golf Day

CCEF VIP Golf Day

The article is only in czech language:

 

V sobotu 9. července 2016 se uskutečnil první ročník CCEF VIP Golf Day (Czech China Entrepreneurs Forum), který proběhl v Golf resortu Konopiště.

Pro hráče byly společně s partnery turnaje připraveny vedle hlavní soutěže Texas scramble i soutěže vedlejší – hrálo se o poháry Lasvit v disciplínách Nearest to the pin a Longest drive. Jedním z největších lákadel pro hráče byla dále příležitost vyhrát nový vůz Maserati na hole-in-one.

Mezi hráči byli osobnosti významných mezinárodních i českých společností působících v České republice, majitelé znamých firem a další osobnosti působící jak v soukromé, tak i veřejné sféře. CCEF se tak podařilo vytvořit skvělou platformu pro navázání nových kontaktů napříč rozličnými kruhy, ze kterých budou hráči dozajista v budoucnu velmi těžit. Celá akce se nesla v duchu přátelské atmosféry a čínské kultury, se kterou se CCEF snaží subjekty působící na domácí scéně seznamovat. Umožňuje jim kontaktovat čínské protějšky a tím zprostředkovat pro obě strany výhodné kontrakty, které pomohou rozvíjet českou ekonomiku, ale zejména podnikání členů a firem spolupracujících s CCEF.

Czech China Entrepreneurs Forum se pro tuto příležitost podařila vybudovat spolupráce s renomovanými partnery jako je již zmíněný Lasvit, Johnnie Walker, Scuderia Prague, Delor, Palatinum, Swiss Life, Forbes, Aqua Angels, Degustation, s.r.o. nebo The Duke of Edinburgh International Award, kteří věnovali ceny do turnaje nebo pomáhali zpříjemnit svými produkty a službami hráčům celý den. Turnaj byl rovněž pořádán ve spolupráci s Prague Summer School on International Business Transactions, která rovněž pomáhá sbližovat české a čínské prostředí skrze vzdělávání studentů (nejen) z předních čínských univerzit o reáliích českého, evropského a mezinárodních právního a obchodního prostředí.

CCEF doufá, že bude úspěch tohoto turnaje opakovat i v dalších letech a vytvoří tak tradici, na níž se partneři budou rádi vracet.

 

Originální článek naleznete na: http://www.forgolf.cz/index.php/clanky/1039-ccef-golf-day.html