Degustace šampaňského v Cigar Clubu v hotelu Boscolo

Degustace šampaňského v Cigar Clubu v hotelu Boscolo
On Monday 26th of October a meeting of friends of CCEF took place at the beautiful premises of Cigar Club at Boscolo Hotel on the occasion of champagne tasting. For the kinds of champagne introduced the company PMP Exclusive is a sole distributor in the Czech Republic and therefore has organized this tasting. Company’s CEO Mr. Pavel Palas took the chance to give the members and friends of CCEF an insightful commentary and also to offer them an exclusive opportunity to become a new customer even though the company is not looking to expand its client portfolio. The champagne tasting was a unique event that took place in a narrow circle of prominent members and partners of Czech China Entrepreneurs Forum.

Degustace šampaňského v hotelu Boscolo

V pondělí 26. října 2015 v 19:30 se uskutečnilo setkání přátel CCEF v nádherných prostorech Cigar Clubu v hotelu Boscolo u příležitosti degustace šampaňského.

Tyto druhy šampaňského mají v České republice jediné zastoupení právě díky společnosti PMP Exclusive, která pro Vás degustaci připravuje. Pan Pavel Palas, CEO PMP Exclusive, Vám zároveň poskytne zasvěcený výklad a exkluzivně pro členy CCEF nabízí unikátní možnost jeho šampaňské v případě spokojenosti odebírat, ač v současné chvíli portfolio klientů nerozšiřuje.

Degustace je unikátní událostí, jelikož proběhla ve velmi úzkém kruhu významných členů a partnerů Czech China Entrepreneurs Forum.